חברת ניהול בניינים מחיר

חברת ניהול בניינים מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

חברת ניהול בניינים מחירחברת ניהול בניינים מחיר

בשנים האחרונות לא מעט דיירי בניינים משותפים זונחים את המוסד של נציגות בית משותף אשר נקרא ועד בית ועוברים לחברות ניהול בניינים. ככל שמספר הקומות במבנה יהיה גדול יותר, כך הוא ידרוש ניהול מקצועי יותר, אשר חורג מיכולת הניהול של נציגי ועד בית. חשוב מאוד לקחת בחשבון שמדובר על תוספת מחיר שכרוכה בעלויות ניהול, אך עבור לא מעט דיירי בניינים משותפים היא בהחלט שווה את זה. יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור שאם אתם בוחרים בחברה לניהול בניינים, זה לא אומר שאתם יכולים להתנער לגמרי מאחראיות שכן, גם את חברת הניהול צריך לנהל בהתאם לרצון הדיירים.

חברת ניהול בניינים מחיר– במה מדובר?

חברת ניהול בניינים היא חברה שמציעה מגוון שירותים שונים עבור מבנים משותפים. חברה מעין זאת לרוב תהיה אחראית על ביצוע גביית מיסי ועד בית ועל תחזוקת הבניין, בין אם באמצעות עובדים ישירים של החברה ובין אם באמצעות קבלני משנה. כאשר דיירי בניין בוחרים לנהל ולתחזק את הבניין שלהם על ידי חברה לניהול בניינים, הם אמנם יפטרו את ועד הבית מהניהול והאחזקה ל הבניין בפועל, אך ועד הבית עדיין יהיה צריך לוודא שהאינטרס של כלל הדיירים נשמר ועל כן, יש להימנע מראש מחתימה על חוזה שארוך יותר משנה עם החברה וזאת בכדי לתמרץ את החברה להתאמץ בכדי לרצות את דיירי המבנה ולגרום להם לרצות להמשיך עם שירותי החברה שנה נוספת ולא להחליפה באחרת. כמו כן, יש לעבור בצורה הטובה ביותר על חוזה ההתקשרות בין החברה לבין הדיירים, כאשר לא פעם כדאי גם לעשות זאת באמצעות עורך דין מקצועי ומנוסה וזאת בכדי לוודא החוזה מספיק מפורט ומגן על הדיירים מפני מצבים שונים של התרשלות בעלי מקצוע.

חברת ניהול בניינים מחיר- כיצד תבחרו חברת ניהול בניין?

בכדי לבחור חברת ניהול בניין שתתאים לצרכים שלכם ותבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, הקפידו לבדוק היטב מיהי החברה המציעה את שירותיה, האם היא מפיקה חשבוניות עבור כל עבודה שהיא מבצעת וכן, אם יש לה ספקי משנה האם יש להם רישיון לעסוק בתחום. כמו כן, חשוב מאוד לבצע בדיקות תקופתיות של הפעולות שמבצעת החברה והכסף שהיא משלמת לבעלי מקצוע וזאת בכדי לוודא שהכל מתנהל בצורה תקינה וחוקית. חשוב מאוד שכל העובדים שהחברה מעסיקה יהיו מועסקים על ידה כחוק ובהתאם לכל חוקי העבודה. כמו כן, חשוב מאוד שלכל בעלי המקצוע שהחברה מעסיקה יהיה ביטוח שכן, בהעדר ביטוח, אם יקרה משהו במהלך העבודה לאחד מאנשי המקצוע הללו, הדיירים ידרשו לשאת בפיצוי הכספי המגיע לו.

חשוב מאוד לדייק מול החברה את כל התפקידים שהיא צריכה לבצע במסגרת עבודה ואת כל מה שהיא צריכה לדאוג לו הנוגע לתחזוקה של הבניין לרבות פעולות ניקיון, איכות ניקיון, פעולות תיקון רלוונטיות, איטום קירות, צביעת קירות, תחזוקת הלובי והגינה ועוד. 

כדאי מאוד שלא להשאיר יותר מדי חופש פעולה לחברת הניהול ולבקש אישור על כל הוצאה שנחשבת לחורגת  מהוצאות האחזקה השוטפות. כיום על פי החוק אין שום פיקוח על חברות ניהול ועל כן, בהעדר סנקציות, לא תמיד הניהול שלהן יהיה תקין.

חשוב לוודא מול החברה כי היא משאירה תקציב לדברים בלתי צפויים במהלך החודש.

חברת ניהול בניינים מחיר- כמה עולה שירות חברת ניהול בניינים?

חברת ניהול בניינים איננה גובה תשלום אחיד בכל בניין באשר הוא, אלא, היא קובעת את המחיר שלה בהתאם לגודל הבניין, כמות הפעולות שעליה לבצע בהתאם לחוזה שנחתם, מצב הבניין וכמובן דירות הדיירים. החברה תקבע את מחירה בהתאם למחיר של שירותים שונים שנדרשים כגון: שירותי ניקיון, שירותי תחזוקה, שירותי תיקון ועוד. כמובן שככל שהחברה תהיה מנוסה יותר, מקצועית יותר ומומלצת יותר, יתכן כי היא תגבה מחיר גבוה יותר תמורת שירותיה. על אף שתמיד תהיה לכם אפשרות למצוא חברות זולות יותר, אם אתם מוצאים חברה לא מספיק מוכרת, שאין עליה המלצות או לחילופין שיש לה ביקורות שליליות, אל תתפתו לבחור בה בשל המחיר. בסופו של דבר מדובר על בניין המגורים שלכם ואין להתפשר על התחזוקה שלו ועל כן, חשוב שתבחרו בחברה שניתן  לסמוך עליה ובד בבד, תוודאו כי המחיר אותו היא דורשת תמורת שירותיה הוא מחיר הוגן.

חברת ניהול בניינים מחיר

בישראל ישנם לא מעט מבני מגורים שבהם מתגוררים כמות משמעותית של דיירים. כאשר מדובר על מבנה שבו מגוררים כמות גדולה של דיירים והמבנה עצמו הוא רב קומות, לא קל לנהל את התחזוקה והניקיון שלו כמו שצריך. מרבית דיירי הבניינים המשותפים אינם מעוניינים להיות אחראיים לתחזוקה ולניקיון של הבניין שכן  מדובר על עבודה שדורשת לא מעט ובשגרת החיים המודרנית, לאף אדם אין את הזמן להכניס עוד דברים לשגרת היום שלו. לכן, הדבר הטוב ביותר לעשות כיום הוא לבחור חברת ניהול בניינים שתסייע לדיירי הבניין לשמור על המבנה בצורה הטובה ביותר מבחינת הניקיון והתחזוקה שלו, להפוך אותו לבניין שנעים להתגורר בו ועוד. כמובן שחשוב מאוד לבחור בצורה הטובה ביותר חברת ניהול בניינים וכן, חשוב מאוד לבדוק מראש את כל מה שנוגע לחברת ניהול בניינים מחיר וזאת בכדי לוודא שמדובר על מחיר שאתם כדיירי מבנה משותף יכולים לעמוד בו.

מהי חברת ניהול בניינים?

חברת ניהול בניינים היא חברה אשר עוסקת בכל מה שקשור לתחזוקה של מבנה. ישנן חברות שמציעות את שירותיהן עבור ניהול בנייני מגורים, ישנן חברות המציעות את שירותיהן עבור ניהול משרדים וישנן חברות המציעות את שירותיהן עבור מתחמים ציבוריים, קניונים ועוד. חברת ניהול בניינים דואגת לכל מה שקשור לתחזוקה של הבניין לרבות תיקונים שונים שנדרשים במבנה, דאגה לניקיון המבנה, לגינה של הבניין ועוד. כאשר מדובר על חברת ניהול בניינים המציעה את שירותיה לבנייני מגורים פרטיים, היא מציעה בין היתר שירות שבו היא מבצעת גבייה מדיירים של דמי תשלום ועד הבית. אין ספק כי מדובר על חברה שמציעה שירות שרלוונטי מאוד כיום ללא מעט בנייני מגורים וחשוב מאוד לבדוק איזו חברה מתאימה לכם טרם אתם בוחרים בה.

כיצד תבחרו חברת ניהול בניינים?

אם אתם מעוניינים בשירותיה של חברת ניהול בניינים עבור בניין מגורים פרטי, הנה כמה פרמטרים שחשוב שתשימו עליהם דגש טרם אתם בוחרים בחברה:

  • ראשית כל, עליכם להקפיד על בחירת חברה שעוסקת לא מעט בשירותים עבור מבנים פרטיים שכן, לחברה המדוברת יש את הניסיון והידע המקצועי הרלוונטי לניהול בניין פרטי מבחינת כל מה שהוא דורש. אם החברה עוסקת במתן שירותי תחזוקה לבנייני משרדים בלבד, יתכן מאוד שהדבר לא יהיה תואם לצרכים שלכם.
  • שנית,  חשוב מאוד לבחון את המוניטין של החברה. כיום ניתן למצוא לא מעט חברות ניהול מבנים המציעות את שירותיהן ויש לבדוק האם יש  על החברות ביקורות שליליות, האם ממליצים עליהן והאם הן נחשבות כחברות שכדאי לבחור בשירותיהן.
  • עניין המחיר הוא כמובן דבר שחשוב מאוד לבדוק. עליכם לבחון האם המחיר שהחברה גובה עבור שירותיה תואם לתקציב שהגדרתם מראש לנושא. כמובן שלא כדאי  לבחור בחברה פחות מקצועית ולא אמינה רק בשל מחיר זול מאוד שהיא מציעה, אך בהחלט כדאי לבצע סקר מחירים ולבדוק מה נחשב למחיר הוגן תמורת השירותים.
  • פרמטר נוסף שחשוב מאוד לבחון הוא איזה שירותים החברה מציעה במסגרת שירות ניהול מבנים. האם החברה מציעה גם שירותי גבייה, האם החברה דואגת לכלל התחזוקה  של הבניין או שהיא דואגת לתחזוקה חלקית ועוד. יש לסגור מול החברה חוזה שבו מפורט כלל השירותים שהחברה מתחייבת אליהם במסגרת המחיר שהיא מציעה.
  • לא כדאי לבחור חברה לפני שקוראים אודותיה באינטרנט, שואלים לקוחות עליה או מבקשים המלצה מחברים, מכרים וקרובי משפחה אשר נעזרו בשירותיה של החברה.

מה המחיר שגובה חברת ניהול בניינים?

חברות ניהול בניינים אינן גובות מחיר זהה תמורת השירות שלהן. המחיר ישתנה בהתאם לפרמטרים שונים כגון: כמות הקומות שיש בבניין, גודל הבניין, רמת התחזוקה שהוא דורש, סוג השירותים שהחברה מציעה במסגרת ניהול הבניין, האם החברה גם מציעה את פעולת הגבייה של דמי ועד בית מהדיירים ועוד. כמובן שישנן חברות ותיקות ומנוסות יותר שיציעו מחיר גבוה יותר תמורת השירות שלהן אך חשוב מאוד לבדוק מראש מהו מחיר שנחשב הוגן תמורת שירותי חברה מעין זאת ובהתאם לכך, לבחון את המחירים שמציעות חברות שונות.

חשוב לזכור כי לא פעם הזול הוא היקר ועל כן, בהחלט לא כדאי לבחור בחברה פחות אמינה או מוכרת ששירותיה לא יהיו מספיק טובים או תואמים לצרכים.

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!