בחירת חברת אחזקה עבור בניין מגורים

חברת ניהול בניינים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

חברת ניהול בנייניםחברת ניהול בניינים

אם אתם מתגוררים בבניין משותף, אתם בוודאי מבינים את הצורך לדאוג לתחזוקה של הבניין. כיום ניתן למצוא לא מעט חברות ניהול בניינים אשר מציעות את שירותיהן לכל בניין משותף, בניין משרדים ועוד. במסגרת תפקידה של חברת ניהול בניינים, היא מבצעת את כל  הפעולות הנדרשות לצורך שמירה על בניין נקי ותקין למגורים עבור דייריו. אם אתם מוצאים את עצמכם תוהים  כיצד הבניין שבו אתם מתגוררים יהיה תקין, נקי ואיכותי למגורים כאשר אין אף שכן שמעוניין להתנדב לתפקיד הוועד ולדאוג לכך, כדאי שתתחילו פשוט לחפש חברת ניהול בניינים שיודעת כיצד לבצע את העבודה.

חברת ניהול בניינים- במה מדובר?

חברת ניהול בניינים היא חברה שעוסקת בכל מה שקשור לניהול ולתחזוקה של כל מבנה. בין אם מדובר על מבנה שיש בו משרדים ובין אם מדובר על  מבנה משותף הרלוונטי עבור מגורים, חברה מעין זאת תדאג לביצוע כל הפעולות שיש בהן צורך על מנת שהבניין יהווה מקום נוח, תקין ונעים למגורים. פעולותיה של החברה יבואו לידי ביטוי בכמה תחומים:

הגינה והלובי- לא מעט בניינים משותפים הם בעלי גינה או לובי. ישנם כאלה שיש בהם גם גינה וגם לובי. חברה מעין זאת תדאג לכל מה שדורשת תחזוקת הבניין וכן תחזוקת הלובי לרבות פעולות ניקיון שבועיות, פעולות גינון, פעולות תיקון, פעולות הנדרשות בכדי להפוך את הגינה לגינת נוי שתקשט את הבניין, גיזום הדשא כאשר עולה הצורך, תיקון האינטרקום של הבניין במידה ומתעוררת תקלה כלשהי, תיקון וניקיון של דלת הבניין ועוד.

איטום- בין אם קירות המבנה דורשים איטום ובין אם גג המבנה דורש איטום, החברה תדאג לאיטום איכותי ויעיל. את האיטום יש  לבצע לעיתים בשל נזילות קיימות ולעיתים כי האיטום הקיים כבר דורש החלפה על מנת שלא יהיו בעיות בעונת החורף. החברה צריכה לזהות את הזמן שבו יש צורך לאטום  מחדש גג מבנה או קירות ולבצע את העבודה על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

תיקון תקלות-  אם מדובר על תקלות שונות במערכת החשמל בחדר המדרגות, החלפת נורה או כל  תקלה אחרת הנוגעת לסביבה המשותפת בבניין, גם במקרה הזה חברת ניהול בניינים תדאג למצוא את איש המקצוע הרלוונטי עבור תיקון התקלה הספציפית בצורה הטובה ביותר.

שירותי ניקיון-  כל אדם שמתגורר בבניין  משותף יודע כי יש צורך בניקיון של הבניין. ניקיון צריך להתבצע בצורה שוטפת כאשר פעם בשבוע לפחות או יותר, יש צורך  לשטוף את המדרגות של הבניין, את הלובי, לנקות את מה שצריך בבניין ועוד. החברה תדאג לבחירת עובדי ניקיון מקצועיים שיבצעו את כל פעולות הניקיון הנדרשות בצורה הטובה ביותר.

שירותי צביעה- אם יש צורך בצביעת קירות המבנה, גם במקרה הזה החברה תדאג לצביעתם  בצורה הטובה והמקצועית ביותר, בצבע הנבחר על ידי הדיירים.

שירותי גבייה- לא מעט חברות ניהול בניינים עוסקות בתחום הגבייה של דמי ועד בית  שנקבעו מראש על ידי הדיירים. מכיוון שמרבית הדיירים אם לא כולם לא  ירצו  לעסוק בגבייה בשל התובעניות שבדבר, ישנן חברות שמציעות את האיסוף הנדרש מדי חודש וכן, את התשלום עבור השירותים השונים שיש צורך להביא באופן חיצוני לבניין.

כמובן שחברת ניהול מעניקה את השירותים הנדרשים לכל דיירי מבנה משותף ולא פעם יהיה מדובר על יותר שירותים מכמות השירותים שהוזכרה לעיל או פחות מכך. על דיירי הבניין להחליט איזה שירותים חשוב להם שהחברה תספק. המחיר שהחברה תדרוש יהיה בהתאם לכמות השירותים הנדרשים ממנה ומורכבות העבודה.

מי צריך חברת ניהול בניינים?

אם אתם תוהים מי בעצם זקוק לחברת ניהול בניינים,  כדאי שתדעו שבעבר, לא היה צורך בחברות  מעין אלה שכן, דיירי הבניין היו בוחרים ועד בית מבין הדיירים שהיה עוסק בכל הפעולות הנדרשות לרבות הגבייה. אולם כיום, בעידן שבו בנייני המגורים הם רבי קומות, לא קל לבחור ועד בית שיהיה אחראי על תחזוקת המבנה וכן, לרוב אין  גם מתנדבים לתפקיד שכן, מדובר על תפקיד שגוזל לא מעט זמן וכידוע מרבית האנשים עסוקים כיום בעבודה תובענית, בחיי משפחה ועוד. על כן, אם אתם מתגוררים בבניין רב קומות או בבניין של קומות בודדות שיש צורך לדאוג לתחזוקה שלו בצורה הטובה ביותר ואין אף אדם  אחר שיכול לעשות זאת, חברת ניהול בניינים  מהווה את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!