ניהול בניינים – איך לבחור חברת ניהול בצורה חכמה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אחת הבעיות המשותפות לבנייני מגורים או משרדים רבים, היא היריבות, שלא לומר העוינות בין שכנים לבין עצמם בבניין. כאשר הדברים אמורים בחיי היום יום, היריבות הזאת איננה אמורה לתת את אותותיה. ואולם ככל שהדברים אמורים בנושא ניהול בניינים – המצב הוא אחר לחלוטין. אחד הדיירים עלול להימנע מלתמוך במועמד לוועד, רק משום שהיריב שלו תומך בו, או להימנע מתמיכה בפעולה כל שהיא, גם אם היא למעשה לטובת הבניין, בדיוק מאותה הסיבה. כשמדובר בבניינים רבי קומות, אבל גם בבניינים קטנים, הפיתרון הוא בדרך כלל העברת הטיפול בבניין לידי חברת ניהול. מה ההבדל בין ניהול בניין באמצעות חברה, לבין ניהול בניין באמצעות הוועד? מהן אמות המידה לקביעת התשלום החודשי או התקופתי לטובת ניהול הבניין? כיצד דואגת חברת הניהול לגביית החובות? בשורות הבאות נעסוק ביתרונות של ניהול בניין באמצעות חברת ניהול

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ניהול בניינים –  חברת ניהול או ועד

כאמור לעיל, נושא הועד עלול להיות אמוציונאלי ויריבויות ישנות עלולות לטרפד בחירת ועד' חדש לבית, שלא לדבר על פעולות אחרות. אבל מעבר לנושא האישי, בחירה של חברת ניהול בניינים עשויה לשפר את איכות הניהול בבניין, ואף לחסוך כסף. זאת, למרות שחברות ניהול גובות גם דמי ניהול בנוסף לתשלום החודשי לטובת הבניין. עם היתרונות של חברות ניהול ניתן למנות את הזמינות הגבוהה שלהן לטיפול בתקלות פתאומיות, היכולת שלהן להוריד מחירים של ספקי שירות שונים וכן את היכולת שלהן לגבות כספים מהדיירים בצורה מסודרת.  כל אלה, בנוסף ליתרון הבולט ביותר של החברות הללו – היכולת להוציא מהכוח אל הפועל תוכניות לשיפורים ושיפוצים נרחבים בבניין המגורים. עצם קיומה של היכולת הזאת, בנוסף להגשת תוכניות ריאליות לביצוע העבודות, כולל תקציבים ותוצאות צפויות, מגדילים מאד את הסיכויים להעביר החלטה מתאימה בקרב הדיירים.

חברות ניהול ואמות מידה לקביעת התשלום החודשי

למעשה, הדיירים בכל בניין קובעים עבור עצמם את רמת התחזוקה הרצויה להם. זאת, באמצעות קביעת התשלום החודשי לחברת ניהול בניינים המנהלת את הנכס שלהם. כיון שכך, עשוי בהחלט להיווצר מצב שבו שני בניינים דומים לחלוטין משלמים דמי תחזוקה חודשיים לחברת הניהול. בבית אחד הדרישות הן גבוהות יותר – ניקיון בכל יום, עבודות תחזוקה יזומות ועבודות גינון פעמיים בחודש. בבניין השני – ניקיון פעם בשבוע, גינון פעם בחודשיים והעדר תחזוקה אלא בעת הצורך. מאליו ברור שבבניין השני, התשלום החודשי יהיה נמוך יותר. חברת הניהול תבצע את העבודה, בהתאם לתקציב שייקבע על ידי הדיירים. ואולם בשני המקרים, החברה תהיה אחראית לגביית התשלומים התקופתיים מהדיירים באופן אוטומטי, באמצעות הוראת קבע או כרטיס אשראי.

אם יש לכם עניין בחברה המבצעת ניהול בניינים עם חברת ניהול מקצועי ואמין, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב לקראת בניין מסודר יותר, נקי ומתוחזק הרבה יותר מבעבר. אנשי השירות שלנו יחזרו אליכם בהקדם ויחד אתכם יתכננו את הטיפולים השונים שהבניין יעבור.

ניהול בניינים

אז מה היה לנו בכתבה:

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!