פינוי ירושות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים

 

אחד מתהליכי פינוי דירות הרגישים ביותר הם פינוי דירות ירושה. מדובר על פינוי דירה המתבצע לאחר שאדם הולך לעולמו ומוריש את הדירה שלו לאחד מקרובי המשפחה שלו. מטבע הדברים דירות ירושה הן דירות שמועברות לאדם כאשר הן עדיין מלאות בחפציו ורהיטיו של המנוח. ועל כן, פינוי הדירה על ידי משפחתו של המנוח זה בהחלט דבר לא קל מבחינה רגשית בשל אובדן האדם הקרוב והאהוב לליבם. כל דבר בדירה בוודאי יזכיר להם את המנוח וכן, הם בוודאי יתקשו להיפרד מחפציו ורהיטיו. הבחירה הטובה ביותר עבור עבודה זאת היא חברה העוסקת בתחום פינוי ירושות.

כיצד מתבצע פינוי דירות ירושה?

חשוב לדעת כי על פי החוק בישראל, בין אם היורשים של המנוח  מעוניינים למכור את הדירה ובין אם מעוניינים להתגורר בה עליהם לפנות ללשכת רישום מקרקעין לפני שפונים לכל קונה ירושה ולהציע בפניהם את המסמכים הרלוונטיים לרבות צו ירושה או צו קיום צוואה בכדי לממש את הזכות שלהם על הנכס. לאחר הטיפול בפן הבירוקרטי יש להתחיל לטפל בפן המעשי. מכיוון שכאמור מרבית דירות הירושה הן דירות שמלאות בחפצים אשר הפינוי שלהם דורש מבני המשפחה זמן והשקעה רגשית, יש לפנות לחברה מקצועית המציעה בפינוי ירושה.

כיצד תסייע לכם חברה מקצועית בפינוי דירת ירושה?

חברה העוסקת בתחום פינוי דירות ירושה, מטפלת בכל היבט אשר קשור בפינוי דירות הירושה לרבות מיון החפצים השונים בדירה לאחר סילוק פסולת, מכירת חפצים או העברת לתרומה ולא פעם גם ניקיון הדירה לאחר הפינוי, צביעת הדירה ועוד. טרם החברה תבצע את התהליך נציג מטעמה יגיע לדירה על מנת לבחון את התכולה ולהעריך את גודל וזמן העבודה ובהתאם לכך גם להציע הצעת מחיר.

מה יקרה ביום הפינוי?

ביום הפינוי יגיע הצוות המקצועי העוסק בתחום פינוי דירות לדירה ויחל בתהליך פינוי החפצים בצורה מסודרת, מקצועית ויעילה. לאחר מכן, אם בחרתם כי החברה גם תבצע תהליך ניקוי לדירה היא תעשה זאת בצורה הטובה ביותר. כמובן שהצוות המקצועי יפעל בצורה הטובה ביותר, מתוך רגישות למצב, בכבוד ובסבלנות. הצוות המקצועי מבין כי מדובר על מצב עדין וכל ההתנהלות תתבצע בצורה מכבדת ורגישה.

פרמטרים שיש לשים עליהם דגש טרם מפנים דירה שהתקבלה בירושה

כמובן שחשוב מאוד לשים דגש על כמה פרמטרים טרם מפנים דירה שקיבלתם בירושה: ראשית כל, יש לבחור בחברה הטובה ביותר בתחום. יש לבחור חברה שניתן לסמוך עליה שתבצע את העבודה בצורה איכותית ורגישה. מעבר לכך, כדאי שתבצעו בעצמכם סינון ראשוני של חפצי הדירה וזאת בכדי לוודא כי חפצים בעלי ערך רגשי גבוה או מסמכים חשובים לא יזרקו בטעות. כמו כן, יתכן שיהיו חפצים יקרים שתרצו למכור בעצמכם או לשמור לעצמכם. כמו כן, לפני שקובעים תאריך לפינוי דירת ירושה מומלץ לברר עם מוקד העירייה המקומית מהם מועדי פינוי פסולת חריגה באזור.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

בלוג
הכפתור האדום

פינוי תכולת דירה

תהליך ההסרה יכול להיות קשה מאוד ומייסר רגשית. הצעד הראשון הוא לוודא שברשותכם כל הכלים הדרושים לעבודה. תצטרכו מכונית או משאית עם נגרר, ארגזים וחומרי

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!