חברת ניהול  ב{ARIM}

מה הם היתרונות של חברת אחזקת מבנים?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

היחידה לניהול בניינים
חברת אחזקת מבנים

תפעולו השוטף של נכס יכול בהחלט להתברר ככאב ראש לא קטן כלל. אם לא חסרות לנו די משימות בין שבגידול הילדים ובין שבעבודה וביתר עיסוקינו, הרי שתחזוקת נכס יכולה להתברר כמשאבת זמן בלתי נדלה, מה שיוביל להזנחתו או פשוט לאורח חיים מתוח יתר על המידה.

חברת אחזקת מבנים שמה לעצמה מטרה להוציא מכם את מכלול המשימות השוטפות, ולאפשר לאנשי מקצוע מיומנים לקבל אל ידיהם את המושכות.

מה שירותי אחזקה כוללים?

כאשר מדובר בשירותים הניתנים על-ידי חברת אחזקה, הרי שניתן לבחור בין מגוון רחב של חבילות שונות, כולן מותאמות על-פי צורכי הלקוחות.

ניהול ועד בית

בחלק מן הבניינים, אין כלל דיירים אשר מעוניינים לקחת על עצמם את נושא ניהול ועד הבית. מדובר בעבודה שמצריכה משאב זמן ניכר, כזה שבהחלט יכול להוביל לוויכוחים ותרעומות.

חברת אחזקת מבנים מקצועית יכולה לקחת אליה את המושכות בנושא זה, ולתפעל את הבניין כאילו היא ועד הבית. היתרון הגדול הוא שבכך הדיירים יודעים במדויק מה הכסף שהם שילמו עושה עבורם, תוך קבלת דו"ח שקוף ומפורט בנושא.

מענה למפגעים תברואתיים

גם במבנים הנקיים והמטופחים ביותר, יכולים להופיע מפגעים תברואתיים תקופתיים אשר יכולים להשפיע על בריאותם של הדיירים.

בעיית היונים לדוגמה, נחשבת לנפוצה במיוחד במבנים גדולים, כאשר היונים נושאות עמן מחלות וכן עלולות לפגוע ברכוש עם צואתן שמכלה מתכות וגורמת לתהליכי קורוזיה.

חברת אחזקת מבנים יכולה לאתגר מפגעים תברואתיים ולתפעל ספקים חיצוניים עבור מכלול פעולות דוגמת הרחקת יונים מגגות מבנים, וכן התקנתן של רשתות אשר ימגרו את הבעיה לשנים ארוכות נוספות.

שירותי ניקיון כלליים

אך מדוע שנפליג עד למחוזות של מפגעים תברואתיים? הדרך היעילה ביותר למנוע זאת היא באמצעות הקפדה על ניקיון שבועי של המבנה.

אחד מן השירותים הבסיסיים והמבוקשים ביותר של כל חברת אחזקת מבנים הוא מתן שירותי ניקיון שוטפים. חברת האחזקה תהא אחראית על כל מכלול השירות החל מצוותי עובדים מסורים ומיומנים ועד לאספקת הציוד וחומרי הניקוי הנדרשים.

טיפול בתקלות שוטפות

לצד כל אלו, חברות אחזקה מקצועיות גם יכולות לספק מכלול מקיף של שירותי שיפוצים קטנים במידת הצורך.

כך לדוגמה, כאשר דלת הלובי איננה נסגרת כהלכה, או אם הנורה נשרפת. אין צורך לחכות שאחד מן השכנים ידאג לטפל בנושא, או שוועד הבית יחליט להרים את הכפפה; חברת האחזקה תדע לאתר את הבעיה ולשלוח איש מקצוע שיבצע את ההחלפה ללא כל צורך בהמתנה.

מחפשים חברה מקצועית שתלווה את הנכס שלכם?

לצד ניסיוננו העשיר באחזקת מבנים, אנו שמחים לעמוד לשירותכם עם צוותים מקצועיים ובעלי תודעת שירות גבוהה. לפרטים נוספים אודות שירותי אחזקה וניקיון מבנים, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר לצורך קבלת שיחה חוזרת מנציג שירות.

בכל בית משותף יש ועד שתפקידו לדאוג לניקיון, לגנן, לזיפות ואיטום הגג אחת לתקופה ולעבודות תחזוקה שונות. בעבר, בנייני המגורים היו פשוטים והתחזוקה שנדרשה הייתה קלה לכן הדיירים החליפו ביניהם את תפקיד ניהול ועד הבית, אך כיום בנייני המגורים המשותפים הם גדולים, חכמים ומתקדמים יותר, יש במבנה תשתיות מורכבות המחייבות אחזקה שוטפת, וגם הצרכים של הדיירים אחרים.

לכן, כאשר רוצים לשמור על ניקיון ותחזוקת בניין המגורים כדאי למנות ועד בית שתפקידו יהיה בעיקר לעבוד מול חברת ניהול  מקצועית, וצוות חברת הניהול דואג לאחזקה השוטפת של המבנה, כולל מעלית, חדר מנועים, משאבות, מערכת סולארית מרכזית לחימום מים וכו'. עם זאת, כמו בכל דבר בחיים, גם לניהול ועד הבית על ידי חברה מקצועית יש יתרונות וחסרונות, וחשוב שהדיירים יהיו מודעים לכך לפני שהם מקבלים החלטה כיצד לדאוג לתחזוקה השוטפת של הבניין.

מהם היתרונות של חברה חיצונית לניהול ועד בית?

חברה חיצונית לניהול ועד בית מציעה פתרון מקיף לדיירים, צוות החברה אחראי על ענייני הניקיון והתחזוקה של בניין המגורים ובכל בעיה ותקלה יש גורם מקצועי אליו פונים. לחברת ניהול ועד בית יש ידע רב, ניסיון עשיר ואנשי מקצוע מיומנים, לכן התחזוקה של המערכות השונות במבנה טובה ומקצועית יותר.

במקום להתמודד עם העסקת גנן ומנקה, חברת הניהול דואגת לאנשי מקצוע מומחים בתחומם, והיא אחראית על התשלום לאנשי המקצוע ולביטוחים הנדרשים על פי חוק. בנוסף, הדיירים יכולים להתלונן על תחזוקה לא טובה ולדרוש מחברת הניהול לתקן את הבעיות ולבצע ניקיון איכותי יותר, כאשר אם ועד הבית מנוהל על ידי הדיירים יש אי נעימות להתלונן בפני ועד הבית.

חברת ניהול ועד בית זמינה מסביב לשעון ומטפלת בכל בעיה ותקלה במהירות. חשוב לציין כי אנשי המקצוע המועסקים על ידי חברת הניהול מקבלים שכר מהחברה ואין יחסי עובד מעסיק בין ועד הבית והדיירים לבין אנשי המקצוע.

חברת ניהול דואגת לכל ענייני הניקיון, הגינון והתחזוקה, החברה אחראית גם על גבייה של דמי ועד בית מכל הדיירים, זהו אחד הנושאים הבעייתיים בניהול המבנה וכך הדיירים לא צריכים להתעסק בנושא הלא נעים שגורר לא פעם ויכוחים ואיומים.

כאשר חברת ניהול מבצעת את עבודתה היטב, הדיירים נהנים מאיכות חיים גבוהה יותר ללא צורך לעסוק בהחלטות הקשורות לתחזוקה ולניקיון, זהו יתרון משמעותי במיוחד כיום כאשר כולם עובדים הרבה שעות ולרוב הדיירים אין זמן וחשק לעסוק גם בניהול ועד הבית ובנושאים מורכבים כמו אחזקת מעלית, עבודות גינון וכו'.

מהם החסרונות של חברה חיצונית לניהול ועד בית?

כאשר שוכרים חברה לניהול ועד בית העלות גבוהה יותר לדיירים לכן ההוצאה החודשית שלהם עולה. כמו כן, לחברת הניהול יש עצמאות מוחלטת לגבי קבלת החלטות הנוגעות לתחזוקת הבניין, והכוח של הדיירים נמוך והם עלולים להתאכזב מביצועי החברה.

אז מה היה לנו בכתבה:

מה זה בעצם מיפוי תשתיות?

"מיפוי תשתיות הוא תהליך ההבנה כיצד תשתית הארגון, כולל חומרה ותוכנה, נפרסת על פני פלטפורמות פיזיות ווירטואליות". חלק זה יכסה כמה מקרי שימוש בכלי כתיבה

קרא עוד »
בלוג
הכפתור האדום

אחזקת משרדים כולל ניקיון

במילים הכי פשוטות שאנחנו יכולים, משרד נקי הוא משרד שמח והוא משרד שתפוקת העבודה שלו היא גבוהה יותר ממשרדים מטונפים או מבולגנים. אם ככה, הנה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

מחפשים חברת אחזקות וניהול מבנים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!